Facebook ProNails
marika@nailspa.ee
533 64 914
  Punased küüned  
E-pood

TELLI UUDISKIRISoovin saada uudiskirja
* Kohustuslik

SUHKRUDEPILATSIOON

 

 

Aeg: 1 x kuus
Koht: Tallinnas, Jõe 3  (Iluakadeemias)
Info: Koolitus toimub kõrge kvaliteediga "Pandhy`s" suhkrupasta ja toodetega. Koolitusel tutvustatakse kõiki vajaminevaid tooteid ja töövõtteid. Modelli peal saab praktiseerida erinevaid tehnikaid ja erinevate piirkondade depilatsiooni k.a. bikiini ja näo piirkond. Toodete ülevaade ja  praktiline kasutamine.Teibi- ja käetehnika.
Koolitaja: Ungaris diplomeeritud Pandhy´s suhkrudepilatsiooni ainus ametlik koolitaja Eestis,  Lätis ja UK-s - Esti Huchins

Sertifikaart: Edukal koolituse lõpetamisel väljastatakse rahvusvaheliselt tunnustatud Pandhy´s suhkrudepilatsiooni diplom!

Hind: 2-e päevase koolituse hind on 259 .-  eur (koos KM) Esimene päev on teooria ja praktika ning teisel päeval ca 1-2 kuud hiljem on tööoskuste lihvimine ja erinevate depillatsioonisuhkrutega tutvumine kus koolitaja pakub vastavalt suhkrudepileerija eripärale välja tööks kõige sobivama suhkrupasta.
Koolitus sisaldab stardipaketti milles on tööks kõik vajalik olemas. Koolitustasu sisse kuuluvad tooted: ACV kreem karvade sissekasvamise vastu, Rathany rahustav emulsioon, desinfitseeriv toonik, Pandhy´s suhkrupasta 850g, puuder ja depilatsiooniribad. Stardipaketi  tavahind 171 EUR

Registreerimine: Eelnev registreerimine ja ettemaks vajalik. Registreeru siin

 

Ainulaadne depilatsioonisüsteem Pandhy`s suhkrupastaga.
Unikaalne depilatsioon suhkruga - see on parim lahendus klientidele vabanemaks soovimatutest karvakestest nii näol kui ka kogu kehal.

Pandhy`s sugaring – see on kaasaegne versioon sajandite vanusest suhkrusegust „Kleopatra Kuld“. Pandhy`s suhkrupasta ei sisalda sidrunimahla ega teisi happeid mis omakorda vähendavad pasta elastsust. Selle toote kasutuselevõtmine garanteerib parima lõppresultaadi. Suhkrupastaga on võimalik eemaldada ka väga lühikesed ja sissekasvanud karvakesed.

Pasta kleepub ainult karvakeste külge, mitte elusate naharakkude külge seega sellise depilatsiooni töötluse tulemuseks on siidine ja sile nahk pikaks ajaks. Suhkrupastaga on võimalik eemaldada ka väga lühikesed ja sissekasvanud karvakesed ning sukrupasta eemaldab koos karvakestega nahalt ka surnud rakud.

Pandhy`s pasta on 100% naturaalne ja sisaldab ainult vett ja suhkrut, seega ilma igasuguste keemiliste lisanditeta. Sellise depilatsiooni töötluse tulemuseks on siidine ja sile nahk pikaks ajaks. 

Pasta ei kutsu esile allergiat ega ärrita nahka. Unikaalne ja patenteeritud pasta valmistamise protsess on auhinnatud „H.Pierantoni Innovation Price“ poolt 2006a Pariisis.

Lisaks on suhkrudepilastioon ideaalne võimalus valmistada kliendi keha ette teisteks hoolitsusteks, mida võib teha koheselt peale depilatsiooni, kuna nagu juba varem mainitud trauma nahale on olematu. Näiteks võib koheselt peale säärte ja reite depilatsiooni teha tselluliidimassaaži (massaažimee või -suhkruga). Teine võimalus on teha erinevaid kehamähiseid või -maske, kuna kliendi nahk on kergelt kooritud ja poorid avatud – seega on hoolitsuste mõju märkimisväärselt suurem. Sama kehtib ka näopiirkonna depilatsiooni puhul. Kliendile võib peale suhkrudepilatsiooni teostamist teha kerge massaaži ja panna näole toitva maski.

 

 
Eelised – miks kasutada suhkrut depilatsiooni teostamisel:

Suhkrupasta ei ole kuum.

Pasta on kehatemperatuuriga, seega pole ohtu, et põletate kliente.

1. Ei kleepu keha külge.

Suhkur kleepub ainult karvade, mitte naha külge. Seega depilatsiooniprotsess ei too endaga kaasa nahatraumasid ja on kliendile vähem valulik. Ühtlasi aitab suhkur nahka protseduuri käigus õrnalt koorida ja vähendab karvade sissekasvamist. Ühte piirkonda võib korduvalt üle depileerida selleks, et ka kõige väiksemad karvakesed eemaldada.

2. Ei murra karvasid, puhas tulemus kestab kauem.

Suhkruga depileerimise tehnika on vastupidine vahaga depileerimisele. Ehk siis kanname seda peale karva kasvule vastupidises suunas ja eemaldame kasvu suunas. See omakorda hoiab ära karvade murdumise. Vahaga depilatsiooni puhul murdub keskmiselt 15-30% karvadest.

3. Ei tekita allergiaid ja on baktereid hävitav.

Suhkur on hüpoallergeen ja tema keemiline koostis ei soodusta bakterite arengut. Näiteks Esimese maailmasõja ajal kasutati suhkrut sõdurite haavade ravimisel ja nakkuste vältimisel.

4. Võimaldab eemaldada ka väga lühikesi karvu.

Suhkruga depileerimisel võivad karvad olla 1-3 mm pikad. Õige tehnika puhul ei ole nende eemaldamine probleem. Vahaga depileerimise puhul  on soovitatav karvade pikkus 5-10 mm. Aga kes on suvel valmis oma sääri või kaenlaaluseid nii karvaseks  laskma kasvada?

5. Kerge puhastada.

Suhkur on vees lahustuv. Seega on lihtne puhastada nii tööpindasid kui ka materjale.

6. Sobib ka väga tundliku nahaga ja isegi psoriaasiga klientidele.