Facebook ProNails
marika@nailspa.ee
533 64 914
  Naised keskel  
E-pood

TELLI UUDISKIRISoovin saada uudiskirja
* Kohustuslik

SUHKRUDEPILATSIOON

 

 

Aeg:  Iga kuu. Küsi infot tel. 53364914   algus kl 10.00 - 16.00
Koht: Iluakadeemia, Jõe 3, Tallinn
Info: Koolitus toimub kõrge kvaliteediga “Pandhy`s” suhkrupasta ja toodetega. Koolitusel tutvustatakse kõiki vajaminevaid tooteid ja töövõtteid. Modelli peal saab praktiseerida erinevaid tehnikaid ja erinevate piirkondade depilatsiooni k.a. bikiini ja näo piirkond! Toodete ülevaade ja praktiline kasutamine. Teibi- ja käetehnika. Kahe päevase koolituse hind on 295 .- (sisaldab käibemaksu) Esimene päev on teooria ja praktika ja teisel päeval ca 1-2 kuud hiljem on tööoskuste lihvimine ja erinevate depilatsioonisuhkrutega tutvumine kus koolitaja pakub vastavalt suhkrudepileerija eripärale välja tööks kõige sobivama suhkrupasta.
Koolitus sisaldab stardipaketti milles on tööks kõik vajalik olemas. Koolitaja: Ungaris diplomeeritud Pandhy´s suhkrudepilatsiooni ainus ametlik koolitaja Eestis, Lätis ja UK-s – Esti Huchins
Edukal koolituse lõpetamisel väljastatakse rahvusvaheliselt tunnustatud suhkrudepilatsiooni diplom! P.S. Registreering on kinnitatud, kui vähemalt 50% koolituse maksumusest on tasutud. Koolitus peab olema tasutud täies mahus (100%) vähemalt 48h enne kursuse algust. Meie õpilastele on edaspidi püsisoodustus kõikidele Pandhy´s toodele -15% Rohkem infot koolituse kohta Lisainfo marika@pandhys.ee või  telefonil 533 64 914
Vaata lähemalt SIIT 

Stardipaketis sisalduvad tooted:
• Pandhy`s Normal pasta 850g
• Naha puhastusvahend 500ml
• Pandhy`s Drying Powder 300gr
• Pandhys Rathany Calming&Hydrating Lotion 150ml
• ACV antibakteriaalne losjoon 150ml
• FlexEpil Strips 4 tk
• Sweet&Easy suhkrupasta 850gHind: Koolituse hind 295.- eur (sisaldab KM)
Registreerimine: Eelnev registreerimine ja ettemaks vajalik. Registreeru siin

 

Ainulaadne depilatsioonisüsteem Pandhy`s suhkrupastaga.
Unikaalne depilatsioon suhkruga - see on parim lahendus klientidele vabanemaks soovimatutest karvakestest nii näol kui ka kogu kehal.

Pandhy`s sugaring – see on kaasaegne versioon sajandite vanusest suhkrusegust „Kleopatra Kuld“. Pandhy`s suhkrupasta ei sisalda sidrunimahla ega teisi happeid mis omakorda vähendavad pasta elastsust. Selle toote kasutuselevõtmine garanteerib parima lõppresultaadi. Suhkrupastaga on võimalik eemaldada ka väga lühikesed ja sissekasvanud karvakesed.

Pasta kleepub ainult karvakeste külge, mitte elusate naharakkude külge seega sellise depilatsiooni töötluse tulemuseks on siidine ja sile nahk pikaks ajaks. Suhkrupastaga on võimalik eemaldada ka väga lühikesed ja sissekasvanud karvakesed ning sukrupasta eemaldab koos karvakestega nahalt ka surnud rakud.

Pandhy`s pasta on 100% naturaalne ja sisaldab ainult vett ja suhkrut, seega ilma igasuguste keemiliste lisanditeta. Sellise depilatsiooni töötluse tulemuseks on siidine ja sile nahk pikaks ajaks. 

Pasta ei kutsu esile allergiat ega ärrita nahka. Unikaalne ja patenteeritud pasta valmistamise protsess on auhinnatud „H.Pierantoni Innovation Price“ poolt 2006a Pariisis.

Lisaks on suhkrudepilastioon ideaalne võimalus valmistada kliendi keha ette teisteks hoolitsusteks, mida võib teha koheselt peale depilatsiooni, kuna nagu juba varem mainitud trauma nahale on olematu. Näiteks võib koheselt peale säärte ja reite depilatsiooni teha tselluliidimassaaži (massaažimee või -suhkruga). Teine võimalus on teha erinevaid kehamähiseid või -maske, kuna kliendi nahk on kergelt kooritud ja poorid avatud – seega on hoolitsuste mõju märkimisväärselt suurem. Sama kehtib ka näopiirkonna depilatsiooni puhul. Kliendile võib peale suhkrudepilatsiooni teostamist teha kerge massaaži ja panna näole toitva maski.

 

 
Eelised – miks kasutada suhkrut depilatsiooni teostamisel:

Suhkrupasta ei ole kuum.

Pasta on kehatemperatuuriga, seega pole ohtu, et põletate kliente.

1. Ei kleepu keha külge.

Suhkur kleepub ainult karvade, mitte naha külge. Seega depilatsiooniprotsess ei too endaga kaasa nahatraumasid ja on kliendile vähem valulik. Ühtlasi aitab suhkur nahka protseduuri käigus õrnalt koorida ja vähendab karvade sissekasvamist. Ühte piirkonda võib korduvalt üle depileerida selleks, et ka kõige väiksemad karvakesed eemaldada.

2. Ei murra karvasid, puhas tulemus kestab kauem.

Suhkruga depileerimise tehnika on vastupidine vahaga depileerimisele. Ehk siis kanname seda peale karva kasvule vastupidises suunas ja eemaldame kasvu suunas. See omakorda hoiab ära karvade murdumise. Vahaga depilatsiooni puhul murdub keskmiselt 15-30% karvadest.

3. Ei tekita allergiaid ja on baktereid hävitav.

Suhkur on hüpoallergeen ja tema keemiline koostis ei soodusta bakterite arengut. Näiteks Esimese maailmasõja ajal kasutati suhkrut sõdurite haavade ravimisel ja nakkuste vältimisel.

4. Võimaldab eemaldada ka väga lühikesi karvu.

Suhkruga depileerimisel võivad karvad olla 1-3 mm pikad. Õige tehnika puhul ei ole nende eemaldamine probleem. Vahaga depileerimise puhul  on soovitatav karvade pikkus 5-10 mm. Aga kes on suvel valmis oma sääri või kaenlaaluseid nii karvaseks  laskma kasvada?

5. Kerge puhastada.

Suhkur on vees lahustuv. Seega on lihtne puhastada nii tööpindasid kui ka materjale.

6. Sobib ka väga tundliku nahaga ja isegi psoriaasiga klientidele.